مزایای خرید خانه در ترکیه

9 اسفند 1398
0 نظر

همیشه به هنگام خرید خانه ما به معایب و مزایای این خرید توجه بیسیار ویژه‌ای داریم. در مورد خرید خانه در ترکیه نیز همین موضوع صدق می کند.

حفظ ارزش پول

متاسفانه روز به روز، ارزش ریال نسبت به دلار رو به کاهش است به همین دلیل سرمایه گذاران در ایران به دنبال یک راه حل برای کم نشدن سرمایه‌یشان می‌گردند. قطعا خرید خانه یکی از بهترین راه حل ها برای حفظ ارزش پول در ایران و یا حتی در کل جهان است. حالا تصور کنید که شما به هنگام خرید خانه بتوانید اقامت یک کشور اروپایی را نیز بگیرید! در حقیقت یکی از مهم ترین مزایای خرید خانه در ترکیه، حفظ ارزش پول به حساب می‌آید.

آب و هوای عالی

ترکیه آب و هوا مدیترانه‌ای و معتدلی دارد و شما با زندگی کردن در این شهر چهار فصل می‌توانید از آب‌و هوای عالی بدون آلودگی لذت ببرید.

هزینه زندگی

به طور کلی اگر به دنبال مهاجرت به کشورهای اروپایی هستید، باید بدانید که هزینه‌ی زندگی در ترکیه نسبت به سایر کشورهای اروپایی بسیار کمتر است. همچنین موقعیت‌هایی که شما در کشور ترکیه به دست خواهید آورد، تفاوتی با سایر کشورهای اروپایی ندارد.

برای همه بودجه ها

در ترکیه برای هر نوع بودجه‌ای خانه مناسب برای خرید وجود دارد. خانه‌ی شما می‌تواند یک خوابه در یک نرمال آپارتمان باشد و یا یک خانه‌ی ۴ خوابه در یکی از بهترین برج‌های ترکیه. به همین دلیل شما با هر نوع بودجه‌ای که دارید؛ می‌توانید یک خانه‌ی مناسب با بودجه‌یتان در ترکیه پیدا کنید.

دسترسی آسان

اگر به دنبال زندگی در کشوری هستید به ایران نزدیک باشد و با یک هزینه‌ی کم بتوانید به ایران رفت و آمد داشته باشید. کشور ترکیه بهترین انتخاب برای شماست.

خرید خانه در ترکیه و گرفتن اقامت

براساس قوانین ترکیه افرادی که در این کشور خانه خریداری کنند، می‌توانند اقامت ترکیه را برای خانواده و فرزندان زیر ۱۸ سالتان بگیرید. این یک فرصت بسیار عالی برای افرادی است که به دنبال مهاجرت به کشورهای اروپایی با یک هزینه ی بسیار کم هستند، است

مالیات بر ارث

در ترکیه قانون مالیات بر ارث وجود ندارد، مثلا در کشور انگلیس هنگامی که شما می‌خواهید ملکتان را به یکی از فرزندان انتقال دهید، ۲۰ درصد از ارزش ملکتان را باید به عنوان مالیات بر ارث پرداخت کنید. اما این قانون در ترکیه وجود ندارد و شما به راحتی و بدون نیاز به پرداخت مالیات می‌توانید ملکی خریداری شده‌ی خود را در ترکیه به یکی از فرزندانتان منتقل کنید.

مالکیت کامل

شما به هنگام خرید خانه در ترکیه مالکیت کامل خانه را به دست خواهید گرفت. فرقی نمی‌کند خانه خریداری شده‌ی شما یک آپارتمان کوچک و یا یک خانه کلنگی باشد، در هر صورتی شما مالکیت خانه و زمینی که خریداری کرده‌اید را به صورت ۱۰۰ درصدی دارید

پیام بگذارید